Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Little Knott, Lowick Green

Snadná online rezervace Little Knott a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Lowick Green bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Little Knott (Chalupy), ubytování Lowick Green, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Little Knott. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Little Knott může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Little Knott se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Little Knott vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.3

Little Knott (Chalupy), Lowick Green

Lowick Green, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Little Knott
Little Knott 1Little Knott 2Little Knott 3Little Knott 4Little Knott 5Little Knott 6Little Knott 7Little Knott 8Little Knott 9Little Knott 10Little Knott 11Little Knott 12Little Knott 13Little Knott 14Little Knott 15

Little Knott is situated in Lowick Green. This self-catered cottage has a garden.

The 3-bedroom cottage features a kitchen with a dishwasher and a bathroom with a bath.

Windermere is 16 km from the cottage, while Keswick is 36 km away.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Little Knott)

Společné prostory

Zahrada

Různé

Všechny prostory nekuřácké, Topení, Nekuřácké pokoje

Obecné podmínky (Little Knott)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Little Knott)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.